HAKKIMIZDA


İnternet radyo sayfalarına yeni bir soluk getireceğine inandığımız “radyo.gen.tr”, 2016 yılında yenilikçi yaklaşımları içeren ve teknolojiyi anbean takip eden bir ekip tarafından kuruldu. Radyo dinlemek isteyenlere empati kurularak daha sade, daha yenilikçi bir tarzda hazırladığımız sayfamızda popüler radyoları tek bir kaynaktan ulaşılabilir hale getirmeyi amaç edindik.

Geçmişin o eski radyolarının, teknolojinin gelişmesi ile beraber internet radyolarına ve radyoculuğuna dönüşmesi ve artık sanal ortamda yer alması kaçınılmaz bir gelişmeydi. Radyolarla büyüyen bir nesil olarak artık müziğe birçok kaynaktan ulaşabilsek de bazı alışkanlıklarımız hiç değişmedi. İlk özel radyoların çıkışından günümüze kadar radyolar dinleyici kitlesine her zaman ulaşabildi.

İnternet radyo sayfalarında gezinirken yaşanılan o karmaşıklık hissini, seçmediğiniz radyonun direkt kulağımıza gelmesi gibi sıkıntıları göz önüne alarak, dinleyicinin dinlemek istediği radyoyu hemen bulabilmesini ve dinleyebilmesini sağlayarak yayın hayatına merhaba dedik.

Eskiden kalma radyo dinleme alışkanlığınızı daha kaliteli hale getirecek olan radyo.gen.tr’ de dilediğiniz yayını en iyi kalitede dinleme şansına sahip olacaksınız. Bundan böyle takip ettiğiniz radyoların frekanslarını aklınızda tutmanıza da gerek kalmayacak; online olduğunuz sürece müzik hep yanınızda olacak. Radyonuzun çekip çekmemesi gibi sorunlar da ortadan kalkmış olacak.

“İnternet üzerinden yayın yapan radyolara tek bir tık ile ulaşma imkanı”  

Yenilikçi, çağdaş, dinamik ve sürekli online olma amacıyla yola çıktık. Birçok tarzda ve türde çeşitlilik sağlayarak radyoları sizler için kategorize ettik. İnternetten radyo dinleme alışkanlığı kazandıracak bir sayfa hazırladık ve tamamen ücretsiz bir şekilde hizmetinize sunduk. Popüler yerel ve ulusal yayın yapan radyoların yayınlarına ulaşabileceğiniz gibi dünyada da kaliteyi içinde barındıran birçok radyoyu da beğeneceğinizi umarak sayfamızda yer verdik. Radyo program içeriklerini, ünlü radyo programcılarını ve DJ’lerin canlı programlarını da kesintisiz bir şekilde sayfamızda bulabileceksiniz. Radyo dinleme alışkanlığı kazandırma hedefinde olarak radyo.gen.tr,  kullanım kolaylığı, aradığınızı hemen bulabilme, ücretsiz ve kaliteli bir şekilde yayınlara ulaşabilme özelliği ile sizlerleyiz.

Ekip olarak sürekli güncellediğimiz sitemiz hakkında beklentilerinizi, isteklerinizi ve önerilerinizi bizlere iletişim bölümünden ulaştırabilirsiniz.